CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

 • NFC PHONE SERİES
 • FUSİONS
 • NFC PHONE
  NFC PHONE SMART PHONE F992
 • NFC PHONE SERİES

NFC PHONE F995

No: #0000; / Stok Sayısı: 0

Smart Phone

Satın Al

FUSİONS TECHNOLOGY NFC PHONE


Yakın Alan İletişimi (Near Field Communication - NFC)


 • Yakın Alan İletişimi (Near Field Communication - NFC) iki elektronik cihazın kolay, basit ve güvenli haberleşmesi için tasarlanmış kısa mesafe temassız teknoloji standardıdır. NFC haberleşmesi iki NFC uyumlu cihazın birbirine birkaç santimetre yaklaştırılması ile aktifleştirilir. NFC uygulamaları; ödeme ve toplu taşıma biletleri gibi temassız işlemleri, takvim senkronizasyonu veya elektronik kartvizit gibi basit ve hızlı veri transferini ve dijital içeriklere erişimi kapsamaktadır.

 • NFC hayatı kolaylaştırır NFC sayesinde bilgi almak, ödeme yapmak, toplu taşımayı kullanmak ve cihazlar arasında veri paylaşımı yapmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken iki NFC uyumlu cihazı birbirine yaklaştırmak; 4cm kadar bir mesafe yeterli olacaktır.

 • NFC'nin getirecekleri o kadar çekici ki birçok marka, hizmetlerini ve müşteri deneyimini iyileştirmek için NFC teknolojisini kullanmaya başlamıştır. NFC uyumlu hizmetler hem hızlı ve kullanması kolay hem de mevcut hizmet güvenliğinin devamını sağlamaktadır.

 • Birçok cihaz NFC Teknolojisi ile uyumlu hale getirilerek hayatımızı kolaylaştırabilir. Bunlardan bazıları:
  Cep telefonları,
  Turnikeler
  Otomatlar
  Parkmetreler
  POS'lar,
  ATM'ler
  Ofis, ev veya garaj kapıları
  Kişisel bilgisayarlar
  Posterler, sokak tabelaları, otobüs durakları, yerel turistik yerler (sadece NFC okuyuculu etiketler ile)
  Ürün paketleme

NFC PHONE F995 ile Yüksek hız ve Performans

512 - 1 GB DDR3 Ram bellek ile uygulamalarınızı daha rahat ve hızlı bir şekilde yönetin.

A9 QUARD Core 1.2 Ghz ( 4 Çekirdek ) GHZ Teknolojisine sahip işlemci (CPU) ile işlemleriniz daha rahat ve keyifli bir hal alsın.

Yüksek Hafıza Kapasitesi

512 - 16 GB Hafıza seçenekleriyle NFC SMART PHONE nunuzu rahatça kullanabilirsiniz.

Micro SD , Arttırılabilir Ek Hafıza Desteği ile sizlere Artırabileceğiniz hafıza kapasitesi sunar.

3G (3rd Generation)

3.Nesil (3G) Mobil telefon standartıdır. GSM EDGE, UMTS, CDMA2000, DECT ve WiMAX teknolojilerini kapsayan bir standartlar ailesidir. Verilen hizmetler arasında mobil kullanıcılar için geniş-alanda kablosuz telefon görüşmeleri, görüntülü aramalar ve kablosuz veri aktarımı vardır. 2G ve 2.5G hizmetleriyle karşılaştırıldığında, 3G eşzamanlı konuşma ve veri hizmetleriyle daha yüksek veri hızlarını (HSPA+ ile iniş yolunda 14.4 Mbit/s ve çıkış yolunda 5.8 Mbit/s'e ulaşan hızları) desteklemektedir. Bu sayede 3G ağları, ağ operatörlerinin daha geniş ve gelişmiş hizmetleri, geliştirilmiş spektral verimlilik sayesinde ulaşılan daha büyük ağ kapasitesiyle sunmalarını sağlar.

Bluetooth WPAN (Wireless Personal Area Network)

Kablo bağlantısını ortadan kaldıran kısa mesafe radyo frekansı(RF) teknolojisinin adıdır. Bluetooth bilgisayar, çevre birimleri, ve diğer cihazların birbirleri ile kablo bağlantısı olmadan görüş doğrultusu dışında bile olsalar haberleşmelerine olanak sağlar. Bluetooth teknolojisi 2.4 ghz ISM frekans bandında çalışmakta olup, ses ve veri iletimi yapabilmektedir. 24 MBPS'ye kadar veri aktarabilen bluetooth destekli cihazların etkin olduğu mesafe yaklaşık 10 ile 100 metredir.

Araba kullanırken rahat konusmanın yanında güvenli sürüş imkânıda sağlayan araç kitleri ile yolculuk yaparken konforlu bir şekilde iletişim kurulabiliyor.

GPS (Global Positioning System; Küresel Konumlama Sistemi)

Düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır ve uydularla arasındaki mesafeyi ölçerek Dünya üzerindeki kesin yeri tespit etmeyi mümkün kılar.

Bu sistem, ABD Savunma Bakanlığı'na ait, yörüngede sürekli olarak dönen uydulardan oluşur. Bu uydular radyo sinyalleri yayarlar ve yeryüzündeki GPS alıcısı bu sinyalleri alır. Böylece konum belirlenmesi mümkün olur.

WCDMA (Wideband Code-Division Multiple Access)


 • WCDMA (Wideband Code-Division Multiple Access) ve UMTS (Universal Mobile Telephone System) gibi üçüncü kuşak mobil telefon şebekeleri veya 3G şebekeleri, GPRS ve EDGE'den daha hızlı veri transfer etmenize ve konuşurken bilgi aktarmanıza imkan verirler.

 • WCDMA teknolojisi, mobil şebekelerde daha hızlı veri bağlantısı sağlar. şu anda 384 kbps'ye kadar. WCDMA teknolojisinin gelecek kuşaklarında, bu oran 10 Mbps'ye kadar artabilir.

 • Olağan faaliyetlerin tümünü yapabilirsiniz: SMS veya MMS mesajları gönderme, oyun ve zil sesi yükleme, telefonunuzu PC takvimiyle veya şirketin intranetiyle senkronize etme, İnternet'i tarama. WCDMA, ayrıca video streaming için yeterince hızlıdır.

 • GPRS veya EDGE telefonlarında, bu işleri konuşurken yapabilirsiniz. WCDMA, eşzamanlı ses ve veri bağlantıları yapmanıza imkan veren, bu sayede resim gönderebileceğiniz ve telefonda konuşurken e-postanıza bakabileceğiniz farklı bir teknolojiye dayanmaktadır.

 • GPRS ve EDGE gibi, bağlantı süresi için değil aktarılan veri için para ödersiniz, bu yüzden sürekli bağlantıda kalabilirsiniz.

MODEL NUMBER : F995
BASLIK ÖZELLİKLER
HAFIZA 512 - 16 gb
RAM 512 - 1 GB DDR3
BATARYA KAPASİTESİ 1800Mah
İŞLEMCİ A9 QUARD Core 1.2 Ghz ( 4 Çekirdek )
GSM / 2G NETWORK GSM 850/900/1800/1900 MHZ
3G NETWORK WCD MA 850/900/1900/2100 MHz
EKRAN BOYUTU 4.5" - 5.3"
EKRAN TEKNOLOJİSİ IPS LCD 16 Million colors
MULTITOUCH VAR
EKRAN ŞEKLİ 16:10
RESOLUTION HD Screen 1280x720 pixel
SENSÖRLER Acceloremeter,Low Ambient Light,Gyroscope,V-Sensor b/g/n
YAZILIM ANDROID 4.xx
KAMERA ÖN 5 MP / OPSİYONEL
KAMERA ARKA 8 MP / OPSİYONEL
USB GİRİŞİ Micro SD , 32GB Arttırılabiliri Ek Hafıza Desteği
WİFİ VAR
BLUETOOTH VAR
NFC VAR
GPS VAR
DAHİLİ MİKROFON VAR
ARTIRILABİLİR HAFIZA VAR
ADOBE FLASH PLAYER VAR
HD VİDEO - MKV VAR
UYGULAMALAR GOOGLE ANDROID MARKET,FUSIONS MARKET

TOP