CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Fusions Tablet 10.1"

No: #0000; / Stok Sayısı: 0

Fusions Tablet PC 10.1"

Satın Al Detay

FUSIONS TECHNOLOGY TABLET PCIPS LCD / LED Teknolojisi


 • IPS, “In Plane Switching” tanımının kısaltmasıdır. Monitörlerde ne işe yaradığı sorusunun yanıtı ise görüş açısında gizli. IPS LCD ekranlar ya da IPS TFT LCD ekranlara her açıdan neredeyse 180 derece kadar yatay bir konumdan bakabilirsiniz.

 • Daha önce profesyonel monitörlerde kullanılan bu yöntem, özellikle çizimle uğraşan mimarlar ya da tasarımcıların çok işine yarayan, dik kullanımı kolaylaştıran bir teknoloji. TFT LCD monitörde kullanılan her bir piksel için sadece tek transistör kullanılıyorken, IPS özellikli bir LCD ekranda her bir piksel iki transistörle besleniyor. Bu ikinci transistör, o pikselin yaydığı ışığın farklı açılardan da net şekilde görünmesini sağlıyor.

 • Ayrıca IPS monitörler genelde 8 bit renk derinliği veriyorlar. Oysa TFT LCD’lerde bu derinlik, 6 bit ile sınırlı. Günümüzde akıllı cep telefonlarının ekranlarının neredeyse tamamı IPS teknolojisine sahip. IPS, TFT LCD’lere göre daha fazla enerji tüketiyor olsa da gelişen teknoloji pil kapasitelerini 1.500 mah düzeylerine çıkardığı için kullanım süresini çok fazla etkilemiyor.

 • Sonuçta IPS monitörler demek her açıdan rahat görülebilen monitörler demek. Evinizdeki monitör IPS mi değil mi öğrenmek için ekrana ya üst taraftan ya da alt taraftan bakın ve ekranın görünüp görünmediğine dikkat edin. Bu açılardan bakarken olabildiğince alta inmeye çalışın. Zira IPS olmayan monitörlerin en önemli dezavantajı ekrana alt taraftan bakarken ortaya çıkar, ekranı göremezsiniz.

Fusions Tablet Pc ile Yüksek hız ve Performans

1 GB LPDDR2-S4 Ram bellek ile uygulamalarınızı daha rahat ve hızlı bir şekilde yönetin. A9 Dual Core 1.2 GHz / 1.6 GHz teknolojisine sahip işlemci (CPU) ile işlemleriniz daha rahat ve keyifli bir hal alsın. Quad Core Mali 400 Mp4 Grafik İşlemci Ünitesine sahip olan Fusions Tablet PC bilgisayar grafiklerini işleme ve göstermekte son derece verimlidir.

Yüksek Hafıza Kapasitesi

8GB/16GB/32GB eMMC hafıza seçenekleriyle Tablet PC’nizi rahatça kullanabilirsiniz. Micro SD, 32 GB ek hafıza desteği ile sizlere artırabileceğiniz hafıza kapasitesi sunar.

3G (3rd Generation)

3. Nesil (3G) mobil telefon standartıdır. GSM EDGE, UMTS, CDMA2000, DECT ve WiMAX teknolojilerini kapsayan bir bütündür. Verilen hizmetler arasında mobil kullanıcılar için geniş alanda kablosuz telefon görüşmeleri, görüntülü aramalar ve kablosuz veri aktarımı yer almaktadır. 2G ve 2.5G hizmetleriyle karşılaştırıldığında, 3G eşzamanlı konuşma ve daha yüksek veri hızlarını (HSPA+ ile iniş yolunda 14.4 Mbit/s ve çıkış yolunda 5.8 Mbit/s’e ulaşan hızları) desteklemektedir. Bu sayede 3G ağları, ağ operatörlerinin daha geniş ve gelişmiş hizmetleri, geliştirilmiş spektral verimlilik sayesinde ulaşılan daha büyük ağ kapasitesiyle sunmalarını sağlar.

Bluetooth (Wireless Personal Area Network)

Bluetooth, kablo bağlantısını ortadan kaldıran kısa mesafe radyo frekansı (RF) teknolojisinin adıdır. Bluetooth bilgisayar, çevre birimleri ve diğer cihazların birbirleri ile kablo bağlantısı olmadan görüş doğrultusu dışında bile olsalar haberleşmelerine olanak sağlar. Bluetooth teknolojisi 2.4 GHz ISM frekans bandında çalışmakta olup, ses ve veri iletimi yapabilmektedir. 24 MBPS’ye kadar veri aktarabilen bluetooth destekli cihazların etkin olduğu mesafe yaklaşık 10 ile 100 metredir.

Araba kullanırken rahat konuşmanın yanında güvenli sürüş imkânı da sağlayan araç kitleri ile yolculuk yaparken konforlu bir şekilde iletişim kurulabiliyor.

GPS (Global Positioning System; Küresel Konumlama Sistemi)

Düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır ve uydularla arasındaki mesafeyi ölçerek, Dünya üzerindeki kesin yeri tespit etmeyi mümkün kılar. Bu sistem, ABD Savunma Bakanlığı’na ait, yörüngede sürekli olarak dönen uydulardan oluşur. Bu uydular radyo sinyalleri yayarlar ve yeryüzündeki GPS alıcısı bu sinyalleri alır. Böylece konum belirlenmesi mümkün olur.

Fusions Tablet PC ile Yüksek Hız ve Performans.

1 GB LPDDR2-S4 Ram bellek ile uygulamalarınızı daha rahat ve hızlı bir şekilde yönetin.

A9 Dual Core 1.2 GHz / 1.6 GHz teknolojisine sahip işlemci (CPU) ile işlemleriniz daha rahat ve keyifli bir hal alsın.

Quad Core Mali 400 Mp4 Grafik İşlemci Ünitesine sahip olan Fusions Tablet PC bilgisayar grafiklerini işleme ve göstermekte son derece verimlidir.

24 BİT GERÇEK RENK


 • Gerçek renk (True-Color), rengin ekranda gerçekçi gösterimidir.
 • Gerçek Renkli Görüntü, 24 bit renk derinliğiyle elde edilir, bu da 16.7 milyon renk eder.
 • Gerçek Renkli Kartlar, aynı anda pek çok rengi gösterebilen grafik kartlarıdır.
 • HD VIDEO - MKV
 • HD Video Keyfi
 • Android 4.xx
 • GOOGLE ANDROID MARKET
 • 3 MP ÖN KAMERA
 • 0.3 MP ARKA KAMERA
 • A9 Dual Core 1.2 GHz
 • 1.6 GHz


FUSION TABLET ÖZELİKLERİ
BASLIK ÖZELLİKLER
HAFIZA 8 GB / 16 GB / 32 GB eMMC
RAM 1 GB LPDDR2-S4
BATARYA KAPASİTESİ 7000Mah
İŞLEMCİ A9 Dual Core 1.2 Ghz / 1.6 GHZ
GPU Quad Core Mali 400 Mp4
EKRAN BOYUTU 10.1"
EKRAN TEKNOLOJİSİ IPS LCD / LED
MULTITOUCH 10 NOKTA
EKRAN ŞEKLİ 16:10
EKRAN RENGİ 24 Bit Gerçek Renk
RESOLUTION 1280 x 800
SENSÖRLER 3 Axis Acceloremeter, Low Ambient Light, Compass, Gyroscope, GPS
YAZILIM ANDROID 4.1
KAMERA ÖN 1.3 MP / Opsiyonel
KAMERA ARKA 3 MP / Opsiyonel
USB GİRİŞİ VAR
HDMI PORT VAR
WİFİ VAR
3G VAR
BLUETOOTH VAR
DAHİLİ GPS VAR
DAHİLİ HOPARLÖR , MİKROFON VAR
ARTIRILABİLİR HAFIZA Micro SD, 32 GB Artırılabilir ek hafıza desteği
ADOBE FLASH PLAYER VAR (10.1 ve Üzeri)
HD VİDEO - MKV VAR
UYGULAMALAR GOOGLE ANDROID MARKET,YOUTUBE
TOP